Stacja ładująca Tech-Protect QI15W-A39 2w1 MagSafe - czarna
2. Stacja ładująca Tech-Protect QI15W-A39 2w1 MagSafe - czarna
3. Stacja ładująca Tech-Protect QI15W-A39 2w1 MagSafe - czarna
4. Stacja ładująca Tech-Protect QI15W-A39 2w1 MagSafe - czarna
5. Stacja ładująca Tech-Protect QI15W-A39 2w1 MagSafe - czarna
6. Stacja ładująca Tech-Protect QI15W-A39 2w1 MagSafe - czarna
7. Stacja ładująca Tech-Protect QI15W-A39 2w1 MagSafe - czarna
14 DNI NA WYMIANĘ LUB ZWROT!
Zarejestruj się i odblokuj do 10% rabatu!
JOYs
* Do korzystania z ładowarki indukcyjnej w pełni jej możliwości, zalecamy podłączenie jej pod ładowarkę sieciową o mocy wyjściowej 30W (V*A) i więcej.
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Kompatybilny z systemem MagSafe
- Prąd wejściowy USB-C: 5V/3A, 9V/2A
- Moc wyjściowa Smartphone: 15W/10W/7.5W/5W
- Moc wyjściowa Earphone: 3W