D-Link DXS-1210-12TC/E łącza sieciowe Zarządzany L2 10G Ethernet (100/1000/10000) 1U Czarny, Srebrny
CENA: 6899,99
KUPUJĘ
W MAGAZYNIE 4 szt.
Twoje zamówienie wyślemy w ciągu 6 dni
DARMOWA DOSTAWA!
14 DNI NA WYMIANĘ LUB ZWROT!
Zarejestruj się i odblokuj do 10% rabatu!
JOYs
  • Szczegóły techniczne
    • Waga brutto palety (morze): 451,2 kg
    • Wysokość palety (powietrze): 128,4 cm
    • Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę ( morze): 30 szt.
    • Produkty na palecie (morze): 90 szt.
    • Wysokość palety (morze): 2,05 m
    • Szerokość brutto palety: 120 cm
    • Długość brutto palety: 110 cm
    • Waga brutto palety (powietrze): 278,2 kg
    • Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną): 3 szt.
    • Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze): 18 szt.
    • Waga netto kartonu dostawczego: 13,4 kg
    • Długość kartonu do wysyłki: 56,2 cm
    • Wysokość kartonu dostawczego: 38,3 cm
    • Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej): 14,4 kg
    • Ilość na palecie (powietrze): 54 szt.
    • Szerokość kartonu dostawczego: 31,4 cm
  • Konstrukcja
    • Układ: 1U
    • Kolor produktu
      • Czarny
      • Srebrny
    • Diody LED: Tak
    • Bezpieczeństwo: cUL, CB, CE, CCC, BSMI
    • Możliwości montowania w stelażu: Tak
  • Moc
    • Pobór mocy: 90,81 W
    • Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
  • Waga i rozmiary
    • Szerokość produktu: 210 mm
    • Głębokość produktu: 440 mm
    • Waga produktu: 3,15 kg
    • Wysokość produktu: 44 mm
  • Ochrona
    • IGMP snooping: Tak
  • Cechy zarządzania
    • Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
    • Warstwa przełącznika: L2
    • Typ przełącznika: Zarządzany
  • Warunki pracy
    • Zakres temperatur (eksploatacja): -5 - 50 °C
    • Zakres wilgotności względnej: 0 - 95%
    • Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
  • Sieć
    • Standardy komunikacyjne
      • IEEE 802.3z
      • IEEE 802.3u
      • IEEE 802.3az
      • IEEE 802.3ae
      • IEEE 802.3ab
      • IEEE 802.3an
    • Automatyczne MDI/MDI-X: Tak
    • Obsługa sieci VLAN: Tak
    • Obsługa 10G: Tak
    • Protokół drzewa rozpinającego: Tak
  • Dane opakowania
    • Szerokość opakowania: 349 mm
    • Waga wraz z opakowaniem: 4,48 kg
    • Głębokość opakowania: 546 mm
    • Wysokość opakowania: 96 mm