Ładowarka Tech-Protect QI15W-A33 indukcyjna z MagSafe i podstawką z kablem USB-A / USB-C - czarna
2. Ładowarka Tech-Protect QI15W-A33 indukcyjna z MagSafe i podstawką z kablem USB-A / USB-C - czarna
3. Ładowarka Tech-Protect QI15W-A33 indukcyjna z MagSafe i podstawką z kablem USB-A / USB-C - czarna
4. Ładowarka Tech-Protect QI15W-A33 indukcyjna z MagSafe i podstawką z kablem USB-A / USB-C - czarna
5. Ładowarka Tech-Protect QI15W-A33 indukcyjna z MagSafe i podstawką z kablem USB-A / USB-C - czarna
6. Ładowarka Tech-Protect QI15W-A33 indukcyjna z MagSafe i podstawką z kablem USB-A / USB-C - czarna
7. Ładowarka Tech-Protect QI15W-A33 indukcyjna z MagSafe i podstawką z kablem USB-A / USB-C - czarna
8. Ładowarka Tech-Protect QI15W-A33 indukcyjna z MagSafe i podstawką z kablem USB-A / USB-C - czarna
9. Ładowarka Tech-Protect QI15W-A33 indukcyjna z MagSafe i podstawką z kablem USB-A / USB-C - czarna
14 DNI NA WYMIANĘ LUB ZWROT!
Zarejestruj się i odblokuj do 10% rabatu!
JOYs
* Do korzystania z ładowarki indukcyjnej w pełni jej możliwości, zalecamy podłączenie jej pod ładowarkę sieciową o mocy wyjściowej 20W (V*A) i więcej.
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Kompatybilny z systemem MagSafe
- Obsługa protokołów PD i QC
-Matowe wykończenie
- Funkcja podstawki
-System ochronny zapewniający bezpieczeństwo przed przegrzaniem i przepięciem
- Prąd wejściowy: 5V/2A, 9V/2A
- Moc wyjściowa:15W/10W/7.5W/5W