Ładowarka Tech-Protect QI15W-A26 indukcyjna 15W 3w1 na smartfon / słuchawki / Apple Watch - czarna
2. Ładowarka Tech-Protect QI15W-A26 indukcyjna 15W 3w1 na smartfon / słuchawki / Apple Watch - czarna
3. Ładowarka Tech-Protect QI15W-A26 indukcyjna 15W 3w1 na smartfon / słuchawki / Apple Watch - czarna
14 DNI NA WYMIANĘ LUB ZWROT!
Zarejestruj się i odblokuj do 10% rabatu!
JOYs
Dodatkowym atutem wyposażenia są podświetlane ikony LED informujące o statusie ładowania.
* Aby ładowarka działała w pełni poprawnie wymagana jest ładowarka sieciowa o mocy min: 20W
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Prąd wejściowy USB-C: 9V/2A, 12V/1.5A
- Moc wyjściowa Smartphone: 15W/10W/7.5W/5W
- Moc wyjściowa Watch: 3W
- Moc wyjściowa Earphone: 3W