Ładowarka Tech-Protect NC100W-GAN sieciowa GaN 3x USB-C PD 100W / USB-A QC 3.0 - czarna
2. Ładowarka Tech-Protect NC100W-GAN sieciowa GaN 3x USB-C PD 100W / USB-A QC 3.0 - czarna
3. Ładowarka Tech-Protect NC100W-GAN sieciowa GaN 3x USB-C PD 100W / USB-A QC 3.0 - czarna
4. Ładowarka Tech-Protect NC100W-GAN sieciowa GaN 3x USB-C PD 100W / USB-A QC 3.0 - czarna
5. Ładowarka Tech-Protect NC100W-GAN sieciowa GaN 3x USB-C PD 100W / USB-A QC 3.0 - czarna
6. Ładowarka Tech-Protect NC100W-GAN sieciowa GaN 3x USB-C PD 100W / USB-A QC 3.0 - czarna
14 DNI NA WYMIANĘ LUB ZWROT!
Zarejestruj się i odblokuj do 10% rabatu!
JOYs
NC100W-GAN to szybkie ładowanie z mocą 100W, co pozwala na błyskawiczne naładowanie większości urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety, laptopy. Porty USB-C obsługują protokół Power Delivery (PD), co umożliwia inteligentne dostosowywanie mocy ładowania do podłączonych urządzeń, zapewniając optymalne warunki dla szybkiego i bezpiecznego ładowania.
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Inteligentne i szybkie ładowanie
- Zakres napięcia wejściowego: 100-240V~50/60Hz 2.0A Max
- Wyjście USB-C1:5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A(100W Max)
- Wyjście USB-C2:5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A(100W Max)
- Wyjście USB-C3:5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A(100W Max)
- Wyjście USB-A:5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A,20V/1.5A (30W Max)