Ładowarka sieciowa Tech-Protect NCM33W 2-porty PD33W/QC3.0 - niebieska
2. Ładowarka sieciowa Tech-Protect NCM33W 2-porty PD33W/QC3.0 - niebieska
3. Ładowarka sieciowa Tech-Protect NCM33W 2-porty PD33W/QC3.0 - niebieska
4. Ładowarka sieciowa Tech-Protect NCM33W 2-porty PD33W/QC3.0 - niebieska
5. Ładowarka sieciowa Tech-Protect NCM33W 2-porty PD33W/QC3.0 - niebieska
6. Ładowarka sieciowa Tech-Protect NCM33W 2-porty PD33W/QC3.0 - niebieska
7. Ładowarka sieciowa Tech-Protect NCM33W 2-porty PD33W/QC3.0 - niebieska
8. Ładowarka sieciowa Tech-Protect NCM33W 2-porty PD33W/QC3.0 - niebieska
14 DNI NA WYMIANĘ LUB ZWROT!
Zarejestruj się i odblokuj do 10% rabatu!
JOYs
Ładowarka sieciowa Tech-Protect NCM33 to kompaktowe i wydajne urządzenie umożliwiające szybkie oraz bezpieczne ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie. Wyposażona w dwa porty – USB-C z technologią Power Delivery (PD) o mocy do 33W oraz USB-A wspierający Quick Charge 3.0 (QC3.0) o mocy do 30W – pozwala na jednoczesne ładowanie smartfonów, tabletów czy innych urządzeń elektronicznych z maksymalną efektywnością.
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Kompatybilny ze smartfonami, tabletami
- Wykonany z trwałych materiałów
- Zakres napięcia wejściowego: 100-240V 50/60Hz 0.8A
- Napięcie wyjściowe: USB-C: 5V⎓3A, 9V⎓3A, 12V⎓2.5A, 15V⎓2A, 20V⎓1.5A ( PPS) 3.3V-11V⎓3A 3.3V-16V⎓2A PD single (33W)
- Napięcie wyjściowe: USB-A: 5V⎓3A, 9V⎓3A, 12V⎓2.5A, 20V ⎓1.5A (30W)