Ładowarka Native Union FAST-PD67-BLK-INT Czarna
2. Ładowarka Native Union FAST-PD67-BLK-INT Czarna
3. Ładowarka Native Union FAST-PD67-BLK-INT Czarna
4. Ładowarka Native Union FAST-PD67-BLK-INT Czarna
5. Ładowarka Native Union FAST-PD67-BLK-INT Czarna
6. Ładowarka Native Union FAST-PD67-BLK-INT Czarna
7. Ładowarka Native Union FAST-PD67-BLK-INT Czarna
8. Ładowarka Native Union FAST-PD67-BLK-INT Czarna
9. Ładowarka Native Union FAST-PD67-BLK-INT Czarna
10. Ładowarka Native Union FAST-PD67-BLK-INT Czarna
CENA: 249,99
KUPUJĘ
W MAGAZYNIE powyżej 10 szt.
Twoje zamówienie wyślemy w ciągu 4 dni
14 DNI NA WYMIANĘ LUB ZWROT!
Zarejestruj się i odblokuj do 10% rabatu!
JOYs
  • Konstrukcja
    • Kolor produktu: Czarny
    • Materiał obudowy: Metal, Poliwęglan (PC)
    • Tranzystory z azotku galu (GaN): Tak
  • Moc
    • Napięcie: 100 - 240 V
    • Prąd wyjściowy (5V): 3 A
    • Moc maksymalna: 67 W
    • Prąd wyjściowy (12V): 3 A
    • Prąd wyjściowy (9V): 3 A
  • Waga i rozmiary
    • Szerokość produktu: 31 mm
    • Wysokość produktu: 57 mm
    • Waga produktu: 115 g
    • Głębokość produktu: 53 mm
  • Wydajność
    • Kompatybilność ładowarki
      • Smartfon
      • Tablet
      • Laptop
    • Maksymalne zasilanie USB: 67 W