Ładowarka indukcyjna Tech-Protect QI15W-A47 MagSafe 3w1 + kabel USB-C - czarna
2. Ładowarka indukcyjna Tech-Protect QI15W-A47 MagSafe 3w1 + kabel USB-C - czarna
3. Ładowarka indukcyjna Tech-Protect QI15W-A47 MagSafe 3w1 + kabel USB-C - czarna
4. Ładowarka indukcyjna Tech-Protect QI15W-A47 MagSafe 3w1 + kabel USB-C - czarna
5. Ładowarka indukcyjna Tech-Protect QI15W-A47 MagSafe 3w1 + kabel USB-C - czarna
6. Ładowarka indukcyjna Tech-Protect QI15W-A47 MagSafe 3w1 + kabel USB-C - czarna
7. Ładowarka indukcyjna Tech-Protect QI15W-A47 MagSafe 3w1 + kabel USB-C - czarna
8. Ładowarka indukcyjna Tech-Protect QI15W-A47 MagSafe 3w1 + kabel USB-C - czarna
9. Ładowarka indukcyjna Tech-Protect QI15W-A47 MagSafe 3w1 + kabel USB-C - czarna
14 DNI NA WYMIANĘ LUB ZWROT!
Zarejestruj się i odblokuj do 10% rabatu!
JOYs
** Do korzystania z ładowarki indukcyjnej w pełni jej możliwości, zalecamy podłączenie jej pod ładowarkę sieciową o mocy wyjściowej co najmniej 35W
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Estetyczny
- Obsługa technologii Magsafe
- Prąd wejściowy USB-C: 9V/3A, 12V/2.4A
- Wyjście Smartfon: 15W
- Wyjście Zegarek: 2W
- Wyjście Słuchawki: 3W