Ładowarka indukcyjna Tech-Protect QI15W-A46 3w1 Magnetic MagSafe - biała
2. Ładowarka indukcyjna Tech-Protect QI15W-A46 3w1 Magnetic MagSafe - biała
3. Ładowarka indukcyjna Tech-Protect QI15W-A46 3w1 Magnetic MagSafe - biała
4. Ładowarka indukcyjna Tech-Protect QI15W-A46 3w1 Magnetic MagSafe - biała
5. Ładowarka indukcyjna Tech-Protect QI15W-A46 3w1 Magnetic MagSafe - biała
6. Ładowarka indukcyjna Tech-Protect QI15W-A46 3w1 Magnetic MagSafe - biała
7. Ładowarka indukcyjna Tech-Protect QI15W-A46 3w1 Magnetic MagSafe - biała
8. Ładowarka indukcyjna Tech-Protect QI15W-A46 3w1 Magnetic MagSafe - biała
9. Ładowarka indukcyjna Tech-Protect QI15W-A46 3w1 Magnetic MagSafe - biała
14 DNI NA WYMIANĘ LUB ZWROT!
Zarejestruj się i odblokuj do 10% rabatu!
JOYs
Tech-Protect QI15W-A46 – nowoczesną, magnetyczną ładowarkę bezprzewodową 3w1, stworzoną dla użytkowników ceniących wygodę i estetykę. Dzięki wsparciu dla technologii MagSafe oraz możliwości ładowania trzech urządzeń jednocześnie jest to idealne rozwiązanie do biura, sypialni czy salonu. Ładowarka obsługuje szybkie ładowanie o mocy do 15W dla smartfonów, 2.5W dla smartwatchy i 3W dla słuchawek, a zgodność z protokołami PD i QC3.0 zapewnia stabilne i efektywne zasilanie urządzeń.
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Obsługa PD/QC3.0
- Kompatybilny z Magsafe
- Prąd wejściowy USB-C: 9V/2A, 12V/1.5A
- Wyjście Smartfon: 15W/10W/ 7.5W/5W
- Wyjście Zegarek: 2.5W
- Wyjście Słuchawki: 3W