Ładowarka indukcyjna QI15W-A42 3w1 z MagSafe do urządzeń Appple - szara
2. Ładowarka indukcyjna QI15W-A42 3w1 z MagSafe do urządzeń Appple - szara
3. Ładowarka indukcyjna QI15W-A42 3w1 z MagSafe do urządzeń Appple - szara
4. Ładowarka indukcyjna QI15W-A42 3w1 z MagSafe do urządzeń Appple - szara
5. Ładowarka indukcyjna QI15W-A42 3w1 z MagSafe do urządzeń Appple - szara
6. Ładowarka indukcyjna QI15W-A42 3w1 z MagSafe do urządzeń Appple - szara
14 DNI NA WYMIANĘ LUB ZWROT!
Zarejestruj się i odblokuj do 10% rabatu!
JOYs
Poznaj innowacyjną ładowarkę Tech-Protect QI15W-A42, która łączy w sobie styl, funkcjonalność i wszechstronność. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z technologią MagSafe, co gwarantuje idealne dopasowanie i stabilne ładowanie dla urządzeń z technologią marki Apple. A42 obsługuje szybkie ładowanie urządzeń w standardzie Qi, oferując moc wyjściową: 5W, 7.5W, 10W lub 15W (maksymalnie) dla smartfonów, 5W (maksymalnie) dla słuchawek TWS oraz 2.5W dla zegarków.
** Do korzystania z ładowarki indukcyjnej w pełni jej możliwości, zalecamy podłączenie jej pod ładowarkę sieciową o mocy wyjściowej co najmniej 35W
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Estetyczny
- Prąd wejściowy USB-C: 5V/3A,9V/3A
- Wyjście Smartfon: 15W
- Wyjście Zegarek: 2.5W
- Wyjście Słuchawki: 5W