Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A45 3w1 z MagSafe do urządzeń Apple - czarna
2. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A45 3w1 z MagSafe do urządzeń Apple - czarna
3. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A45 3w1 z MagSafe do urządzeń Apple - czarna
4. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A45 3w1 z MagSafe do urządzeń Apple - czarna
5. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A45 3w1 z MagSafe do urządzeń Apple - czarna
6. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A45 3w1 z MagSafe do urządzeń Apple - czarna
7. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A45 3w1 z MagSafe do urządzeń Apple - czarna
8. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A45 3w1 z MagSafe do urządzeń Apple - czarna
14 DNI NA WYMIANĘ LUB ZWROT!
Zarejestruj się i odblokuj do 10% rabatu!
JOYs
** Do korzystania z ładowarki indukcyjnej w pełni jej możliwości, zalecamy podłączenie jej pod ładowarkę sieciową o mocy wyjściowej co najmniej 35W
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Estetyczny
- Obsługa Wireless Quick Charging
- Prąd wejściowy USB-C: 9V/3A, 12V/2.5A
- Wyjście Smartfon: 15W
- Wyjście Zegarek: 3W
- Wyjście Słuchawki: 5W