Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A43 3w1 z MagSafe do urządzeń Apple - czarna
2. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A43 3w1 z MagSafe do urządzeń Apple - czarna
3. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A43 3w1 z MagSafe do urządzeń Apple - czarna
4. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A43 3w1 z MagSafe do urządzeń Apple - czarna
5. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A43 3w1 z MagSafe do urządzeń Apple - czarna
6. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A43 3w1 z MagSafe do urządzeń Apple - czarna
14 DNI NA WYMIANĘ LUB ZWROT!
Zarejestruj się i odblokuj do 10% rabatu!
JOYs
Tech-Protect QI15W-A43 to innowacyjna stacja dokująca z obsługą technologii MagSafe, która zapewnia wygodne i stabilne ładowanie urządzeń. Dzięki wbudowanemu uchwytowi MagSafe, możesz łatwo i bezpiecznie zamocować swój smartfon, zapewniając optymalną pozycję do ładowania. Stacja oferuje szybkie ładowanie bezprzewodowe o mocy 15W dla telefonów, 5W dla słuchawek i 3W dla smartwatchy, pozwalając ładować wszystkie urządzenia jednocześnie. Dodatkowo obsługuje uniwersalne standardy ładowania, takie jak AFC, PD, QC2.0, QC3.0 i FCP, co gwarantuje pełną kompatybilność z najnowszymi technologiami.
** Do korzystania z ładowarki indukcyjnej w pełni jej możliwości, zalecamy podłączenie jej pod ładowarkę sieciową o mocy wyjściowej co najmniej 35W
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Estetyczny
- Prąd wejściowy USB-C: 5V/3A,9V/3A
- Wyjście Smartfon: 15W
- Wyjście Zegarek: 3W
- Wyjście Słuchawki: 5W