Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A41 3w1 z MagSafe do urządzeń Apple - biała
2. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A41 3w1 z MagSafe do urządzeń Apple - biała
3. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A41 3w1 z MagSafe do urządzeń Apple - biała
4. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A41 3w1 z MagSafe do urządzeń Apple - biała
5. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A41 3w1 z MagSafe do urządzeń Apple - biała
6. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A41 3w1 z MagSafe do urządzeń Apple - biała
7. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A41 3w1 z MagSafe do urządzeń Apple - biała
14 DNI NA WYMIANĘ LUB ZWROT!
Zarejestruj się i odblokuj do 10% rabatu!
JOYs
Ładowarka Tech-Protect QI15W-A41 3w1 to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na jednoczesne ładowanie iPhone'a z funkcją MagSafe, AirPodsów oraz Apple Watch'a. Dzięki technologii bezprzewodowej o mocy do 15W urządzenie zapewnia szybkie i wygodne ładowanie, a wbudowana lampka LED dodaje eleganckiego wyglądu i funkcjonalności, sprawdzając się idealnie w biurze lub sypialni.
** Do korzystania z ładowarki indukcyjnej w pełni jej możliwości, zalecamy podłączenie jej pod ładowarkę sieciową o mocy wyjściowej co najmniej 35W
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Estetyczny
- Prąd wejściowy USB-C: 9V/3A, 12V/3A
- Prąd wyjściowy USB-A: 5V/2A
- Wyjście Smartfon: 15W
- Wyjście Zegarek: 2.5W
- Wyjście Słuchawki: 3W