Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A40 - czarna
2. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A40 - czarna
3. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A40 - czarna
4. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A40 - czarna
5. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A40 - czarna
6. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A40 - czarna
7. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A40 - czarna
8. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A40 - czarna
9. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A40 - czarna
10. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A40 - czarna
14 DNI NA WYMIANĘ LUB ZWROT!
Zarejestruj się i odblokuj do 10% rabatu!
JOYs
Tech-Protect QI15W-A40 to nowoczesna i stylowa ładowarka bezprzewodowa, która zapewnia wygodne, szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń. Wyposażona w certyfikaty Qi/CE/FCC/ROHS/UKCA/IC-ID, jest kompatybilna z większością smartfonów obsługujących ładowanie bezprzewodowe. Dzięki mocy 15W urządzenie pozwala na efektywne ładowanie, skracając czas oczekiwania.
* Do korzystania z ładowarki indukcyjnej w pełni jej możliwości, zalecamy podłączenie jej pod ładowarkę sieciową o mocy wyjściowej 20W (V*A) i więcej.
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
-Matowe wykończenie
-Możliwość ładowania w pozycji wertykalnej i horyzontalnej
-System ochronny zapewniający bezpieczeństwo przed przegrzaniem i przepięciem
- Prąd wejściowy USB-C: 9V/2A, 12V/1.5A
- Moc wyjściowa Smartphone: 15W