Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A38 MagSafe - czarna
2. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A38 MagSafe - czarna
3. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A38 MagSafe - czarna
4. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A38 MagSafe - czarna
5. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A38 MagSafe - czarna
6. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A38 MagSafe - czarna
7. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A38 MagSafe - czarna
8. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A38 MagSafe - czarna
9. Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A38 MagSafe - czarna
14 DNI NA WYMIANĘ LUB ZWROT!
Zarejestruj się i odblokuj do 10% rabatu!
JOYs
* Do korzystania z ładowarki indukcyjnej w pełni jej możliwości, zalecamy podłączenie jej pod ładowarkę sieciową o mocy wyjściowej 20W (V*A) i więcej.
CECHY PRODUKTU:
100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Kompatybilny z systemem MagSafe
-Matowe wykończenie
-Możliwość ładowania w pozycji wertykalnej i horyzontalnej
-System ochronny zapewniający bezpieczeństwo przed przegrzaniem i przepięciem
- Prąd wejściowy USB-C: 9V/2A
- Moc wyjściowa Smartphone: 15W
- Moc wyjściowa Earphone: 5W