Ładowarka bezprzewodowa magnetyczna Tech-Protect QI15W-A44 z MagSafe - biała
2. Ładowarka bezprzewodowa magnetyczna Tech-Protect QI15W-A44 z MagSafe - biała
3. Ładowarka bezprzewodowa magnetyczna Tech-Protect QI15W-A44 z MagSafe - biała
4. Ładowarka bezprzewodowa magnetyczna Tech-Protect QI15W-A44 z MagSafe - biała
5. Ładowarka bezprzewodowa magnetyczna Tech-Protect QI15W-A44 z MagSafe - biała
6. Ładowarka bezprzewodowa magnetyczna Tech-Protect QI15W-A44 z MagSafe - biała
14 DNI NA WYMIANĘ LUB ZWROT!
Zarejestruj się i odblokuj do 10% rabatu!
JOYs
Poznaj zaawansowaną ładowarkę Tech-Protect QI15W-A44, która łączy wygodę, styl i szybkość ładowania! Dzięki wbudowanej technologii MagSafe ładowarka pewnie przyciąga i utrzymuje Twoje urządzenie w idealnym położeniu, zapewniając optymalną wydajność ładowania. Korzystaj z mocy technologii Qi, która pozwala szybko i bezpiecznie naładować Twoje urządzenie dzięki maksymalnej mocy 15W.
* Do korzystania z ładowarki indukcyjnej w pełni jej możliwości, zalecamy podłączenie jej pod ładowarkę sieciową o mocy wyjściowej 20W (V*A) i więcej.
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Kompatybilny z systemem MagSafe
-System ochronny zapewniający bezpieczeństwo przed przegrzaniem i przepięciem
- Prąd wejściowy USB-A: 5V/3A 9V/2A, 12V/1.5A
- Prąd wejściowy USB-C: 5V/2A 9V/2.22A, 12V/1.67A
- Moc wyjściowa Smartphone: 15W/10W/7.5W/5W