Uchwyt biurkowy Equip 650112 81,3 cm (17-"32") Srebrny (650112NEUEVERSION)
2. Uchwyt biurkowy Equip 650112 81,3 cm (17-"32") Srebrny (650112NEUEVERSION)
3. Uchwyt biurkowy Equip 650112 81,3 cm (17-"32") Srebrny (650112NEUEVERSION)
4. Uchwyt biurkowy Equip 650112 81,3 cm (17-"32") Srebrny (650112NEUEVERSION)
5. Uchwyt biurkowy Equip 650112 81,3 cm (17-"32") Srebrny (650112NEUEVERSION)
6. Uchwyt biurkowy Equip 650112 81,3 cm (17-"32") Srebrny (650112NEUEVERSION)
CENA: 569,99
KUPUJĘ
W MAGAZYNIE powyżej 10 szt.
Twoje zamówienie wyślemy w ciągu 8 dni
DARMOWA DOSTAWA!
14 DNI NA WYMIANĘ LUB ZWROT!
Zarejestruj się i odblokuj do 10% rabatu!
JOYs
  • Konstrukcja
    • Kolor produktu: Srebrny
    • Materiał obudowy
      • Plastik
      • Aluminium
  • Waga i rozmiary
    • Wysokość produktu: 820 mm
    • Waga produktu: 3,94 kg
    • Głębokość produktu: 627 mm
    • Szerokość produktu: 115 mm
  • Dane opakowania
    • Głębokość opakowania: 112 mm
    • Rodzaj opakowania: Pudełko
    • Waga wraz z opakowaniem: 4,62 kg
    • Wysokość opakowania: 447 mm
    • Szerokość opakowania: 305 mm
  • Zawartość opakowania
    • Dołączone śruby: Tak
  • Ergonomia
    • Obrotowe: Tak
    • Typ regulacji wysokości: Sprężyna gazowa
    • Regulacja wysokości: Tak
    • Regulacja pochylenia: Tak
    • Zakres przesuwania: -90 - 90°
    • Kąt obrotu: 360°
    • Obracany: -90 - 90°
    • Zarządzanie okablowaniem: Tak
    • Liczba ramion: 1
    • Zakres kąta nachylenia: -90 - 90°
  • Pozostałe funkcje
    • Certyfikaty zgodności: RoHS
  • Dane logistyczne
    • Kod produktu celnego (TARIC): 8529909700
    • Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 19,1 kg
    • Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): 475 mm
    • Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): 465 mm
    • Kod zharmonizowanego systemu (HS): 852990
    • Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 4 szt.
    • Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 325 mm
    • Kraj pochodzenia: Chiny
  • Montaż
    • Ramię przedłużające (max): 56,2 cm
    • Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz): 9 kg
    • Minimalna wielkość ekranu: 43,2 cm (17")
    • Typ mocowania: Biurko
    • Maksymalny udźwig: 9 kg
    • Maksymalna wielkość ekranu: 81,3 cm (32")
    • Minimalny uchwyt VESA: 75 x 75 mm
    • Maksymalny uchwyt VESA: 100 x 100 mm