Switch D-Link DGS-1024D/E 24-portowy
2. Switch D-Link DGS-1024D/E 24-portowy
CENA: 749,99
KUPUJĘ
W MAGAZYNIE 5 szt.
Twoje zamówienie wyślemy w ciągu 4 dni
DARMOWA DOSTAWA!
14 DNI NA WYMIANĘ LUB ZWROT!
Zarejestruj się i odblokuj do 10% rabatu!
JOYs
  • Szczegóły techniczne
    • Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej): 13 kg
    • Długość brutto palety: 110 cm
    • Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną): 5 szt.
    • Długość kartonu do wysyłki: 54,3 cm
    • Produkty na palecie (morze): 160 szt.
    • Waga brutto palety (morze): 435,8 kg
    • Szerokość kartonu dostawczego: 28,4 cm
    • Wysokość palety (powietrze): 185,9 cm
    • Wysokość palety (morze): 185,9 cm
    • Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze): 32 szt.
    • Waga netto kartonu dostawczego: 8,53 kg
    • Wysokość kartonu dostawczego: 43,1 cm
    • Szerokość brutto palety: 120 cm
    • Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę ( morze): 32 szt.
    • Ilość na palecie (powietrze): 160 szt.
    • Waga brutto palety (powietrze): 435,8 kg
  • Moc
    • Pobór mocy: 26,7 W
  • Waga i rozmiary
    • Wysokość produktu: 44 mm
    • Szerokość produktu: 280 mm
    • Głębokość produktu: 180 mm
    • Waga produktu: 1,3 kg
  • Cechy zarządzania
    • Typ przełącznika: Nie zarządzany
  • Warunki pracy
    • Zakres temperatur (przechowywanie): -10 - 55 °C
    • Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
    • Zakres wilgotności względnej: 5 - 95%
  • Sieć
    • Pełny dupleks: Tak
  • Dane opakowania
    • Wysokość opakowania: 102 mm
    • Szerokość opakowania: 262 mm
    • Waga wraz z opakowaniem: 2,43 kg
    • Głębokość opakowania: 391 mm
  • Porty i interfejsy
    • Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 24
  • Pozostałe funkcje
    • Wymiary produktu (SxGxW): 280 x 180 x 44 mm