Przełącznik D-Link DGS-1250-28XMP E DGS125028XMP - Przełącznik - Światłowód
2. Przełącznik D-Link DGS-1250-28XMP E DGS125028XMP - Przełącznik - Światłowód
3. Przełącznik D-Link DGS-1250-28XMP E DGS125028XMP - Przełącznik - Światłowód
4. Przełącznik D-Link DGS-1250-28XMP E DGS125028XMP - Przełącznik - Światłowód
CENA: 3059,99
KUPUJĘ
W MAGAZYNIE powyżej 10 szt.
Twoje zamówienie wyślemy w ciągu 6 dni
DARMOWA DOSTAWA!
14 DNI NA WYMIANĘ LUB ZWROT!
Zarejestruj się i odblokuj do 10% rabatu!
JOYs
  • Konstrukcja
    • Kolor produktu: Czarny
    • Diody LED
      • Zasilanie
      • Link
      • Działanie
      • Prędkość
    • Standardy EMC: CE A, VCCI A, FCC A, IC, BSMI
    • Możliwości montowania w stelażu: Tak
  • Moc
    • Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
    • Pobór mocy (max): 455,1 W
    • Zasilacz dołączony: Tak
  • Waga i rozmiary
    • Waga produktu: 3,46 kg
    • Wysokość produktu: 44 mm
    • Głębokość produktu: 250 mm
    • Szerokość produktu: 440 mm
  • Ochrona
    • Szyfrowanie / bezpieczeństwo
      • SSL/TLS
      • SSH
      • MD5
      • PEAP
      • LEAP
      • EAP
      • TTLS
    • IGMP snooping: Tak
    • Funkcje DHCP
      • DHCP snooping
      • DHCP server
    • Zasady Listy Kontroli Dostępu (ACL): 768
    • Algorytmy planowania kolejki: Weighted Round Robin (WRR)
    • Wiązanie adresów IP-MAC-Port: Tak
    • Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
    • zabezpieczenie przed wejściem w pętlę: Tak
  • Cechy zarządzania
    • Zarządzanie przez stronę www: Tak
    • Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
    • Typ przełącznika: Zarządzany
    • Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI): Tak
    • Raport zdarzeń systemowych: Tak
    • Inspekcja ARP: Tak
    • Warstwa przełącznika: L3
  • Warunki pracy
    • Zakres temperatur (przechowywanie): -20 - 70 °C
    • Zakres temperatur (eksploatacja): -5 - 50 °C
    • Emisja ciepła: 1551,891 BTU/h
    • Dopuszczalna wilgotność względna: 0 - 95%
    • Zakres wilgotności względnej: 0 - 95%