14 DNI NA WYMIANĘ LUB ZWROT!
Zarejestruj się i odblokuj do 10% rabatu!
JOYs
A22 umożliwia ładowanie urządzeń w dowolnej konfiguracji - równocześnie lub całkowicie oddzielnie.
* Do korzystania z ładowarki indukcyjnej w pełni jej możliwości, zalecamy podłączenie jej pod ładowarkę sieciową o mocy wyjściowej 25W (V*A) i więcej.
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Kompatybilny z systemem MagSafe
- Prąd wejściowy USB-C: 9V/3A, 12V/2.25A
- Moc wyjściowa Smartphone: 15W/10W/7.5W/5W
- Moc wyjściowa Watch: 3W
- Moc wyjściowa Earphone: 5W