D-Link DGS-1005P/E łącza sieciowe Nie zarządzany Gigabit Ethernet (10/100/1000) Obsługa PoE Czarny
CENA: 339,99
KUPUJĘ
W MAGAZYNIE powyżej 10 szt.
Twoje zamówienie wyślemy w ciągu 6 dni
DARMOWA DOSTAWA!
14 DNI NA WYMIANĘ LUB ZWROT!
Zarejestruj się i odblokuj do 10% rabatu!
JOYs
  • Konstrukcja
    • Materiał obudowy: Metal
    • Możliwości montowania w stelażu: Nie
    • Kolor produktu: Czarny
    • Diody LED
      • Zasilanie
      • PoE
      • Status
      • Działanie
      • Prędkość
      • Link
    • Możliwość montażu na ścianie: Tak
  • Moc
    • Zasilacz dołączony: Tak
  • Waga i rozmiary
    • Głębokość produktu: 98 mm
    • Wysokość produktu: 28 mm
    • Waga produktu: 260 g
    • Szerokość produktu: 100 mm
  • Ochrona
    • Filtrowanie pakietów: 7.44 Mpps
  • Cechy zarządzania
    • Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
    • Typ przełącznika: Nie zarządzany
  • Warunki pracy
    • Zakres wilgotności względnej: 0 - 95%
    • Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
    • Dopuszczalna wilgotność względna: 0 - 95%
    • Zakres temperatur (przechowywanie): -10 - 70 °C